WWW Szkoły | WWW Biblioteki szkolnej

Internat przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu

ul. Armii Krajowej 8a/1

tel. (024) 275 - 25 - 12

INFORMACJE OGÓLNE

AKTUALNOŚCI

 

 

   Strona główna

Konkursy

   Rok szkolny 2020/2021

III Regionalny konkurs plastyczny

„Wiosenny Pejzaż Mazowsza"

27.04.21

Nasze wychowanki wzięły udział w III Regionalnym konkursie plastycznym "Wiosenny pejzaż Mazowsza" w OPP. Mamy się czym pochwalić. Martyna Godlewska zdobyła I miejsce w kategorii szkół średnich, natomiast Aleksandra Brygier otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs regionalny

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą"

17.12.20

Jak co roku, wychowankowie internatu wzięli udział w zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu regionalnym konkursie „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Wśród 412 prac jakie wpłynęły na konkurs, nasza wychowanka Martyna Godlewska w kategorii szkoły średnie, otrzymała trzecią nagrodę. Serdeczne gratulacje dla  Martyny i pozostałych uczestników konkursu.

 

Konkurs plastyczny

„Świąteczna Ozdoba”

11.12.20

Piękne prace przygotowały: Martyna Godlewska, Natalia Gabrychowicz, Aleksandra Brygier, Wiktoria Piontek, Roksana Zawadzka. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

Konkurs plastyczny

„Świąteczna Kartka”

09.12.20

Tradycyjnie w internacie został ogłoszony konkurs plastyczny „Świąteczna Kartka”. Młodzież w domu wykonała prace, które zostały przesłane drogą elektroniczną. Kilka z nich przekazano do Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu na konkurs „Bożonarodzeniowa Kartka z Duszą”. Autorkami kartek są: Aleksandra Brygier, Justyna Śliwińska, Weronika Woźniak, Martyna Godlewska.

Konkurs

„Co robisz na kwarantannie?”

01.10.20

Nagrody otrzymały następujące osoby: Cezary Wróblewski, Julia Jażdżewska, Roksana Zawadzka, Marcin Jaworski, Kamila Szczech, Agata Ptasik, Daniel Tometczak, Andżelika Płótnicka, Sandra Miksa.

Konkurs

Promocja internatu poprzez tworzenie prezentacji multimedialnych – film przedstawiający życie w internacie.

01.10.20

Nagrody otrzymały następujące osoby: Alicja Miśkiewicz, Wiktoria Piontek, Andżelika Banacka, Roksana Zawadzka, Wiktoria Jarzyńska, Julia Wilczyńska.

Konkurs

Głosujemy na inicjatywę samorządową – wspieramy osoby niepełnosprawne.

01.10.20

Wyróżniono osoby, które oddały najwięcej głosów: Piotr Potyrała, Natalia Gabrychowicz, Weronika Kwiatkowska, Kinga Koprowska.

Konkurs fotograficzny

"Pachnące zdjęcie"

01.09.20

W czasie nauki online wychowanki internatu wykonały fotografie,  które przywołują na myśl piękne zapachy. Zdjęcia wykonały: Weronika Woźniak, Aleksandra Brygier i Wiktoria Wesołowska.

   Rok szkolny 2019/2020

Warcabowe Grand Prix I runda

27.02.20

W CKiSz w Sierpcu odbyły się pierwsze rozgrywki warcabowego Grand Prix Sierpca. Internat reprezentowali: Ewelina Kubacka i Marcin Jaworski. Organizatorem turnieju było Ognisko TKKF "Kubuś".

 

Internacki  Konkurs Fotograficzny

„Jesienny kadr”

12.12.19

Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Jesienny kadr”. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Gabrychowicz, drugie Wiktoria Pomianowska i Katarzyna Głowacka, trzecie Agata Ptasik i Weronika Kwiatkowska.

Regionalny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

w OPP

03.12.19

Wychowankowie internatu przygotowali piękne kartki na konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Wszystkie prace zostały przekazane do Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. Kartki przygotowali: Natalia Gabrychowicz, Lidia Frelke, Oliwia Gawłowska, Alicja Miśkiewicz, Kinga Koprowska, Ewelina Kubacka, Aleksandra Brygier, Dawid Pawłowski, Wiktoria Pomianowska, Weronika Ziółkowska, Patrycja Lewandowska, Klaudia Lewandowska, Małgorzata Skowrońska i Dawid Bartel.

Wyróżnienie otrzymały: Weronika Ziółkowska i Natalia Gabrychowicz. Gratulujemy!

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

15.11.19

Prace naszych wychowanków: Lidii Frelke i Filipa Panasiewicza zostały wysłane na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Pentel i japońską Fundację na Rzecz Rozwoju Sztuki Biiku Bunka Kyokai.

   Rok szkolny 2018/2019

III Powiatowy konkurs plastyczno-wiedzowy

„Mistrz savoir vivre”

14.03.19

14 marca 2019r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbył się drugi etap III Powiatowego konkursu plastyczno - wiedzowego „Mistrz savoir vivre”. W tymże etapie internat reprezentowało dziesięć osób, które w zespołach 3 i 4-osobowych odpowiadały na pytania o tematyce savoir vivre.

Mistrzami savoir vivre zostali: Zuzanna Pruśkiewicz, Magdalena Czajkowska, Wojciech Woźniak.

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Kamila Szczech, Weronika Ziółkowska, Wiktoria Pomianowska, Monika Kalinowska, Weronika Ręczkowska, Oskar Szpiegowski, Patryk Kubiński.

III Powiatowy konkurs plastyczno - wiedzowy

„Strój balowy – faktura w działaniu plastycznym”

06.03.19

6 marca 2019r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbył się pierwszy etap III Powiatowego konkursu plastyczno - wiedzowego „Strój balowy – faktura w działaniu plastycznym”. W tymże etapie internat reprezentowało siedem osób, które w zespołach 2 i 3-osobowych wykonały prace plastyczne.

Internacki Turniej Tenisa Stołowego

13.12.18

13 grudnia 2018r. zostały ogłoszone wyniki Internackiego Turnieju Tenisa Stołowego:

Dziewczęta: I miejsce Weronika Fafińska

                  II miejsce Lidia Stefaniak

                  III miejsce Agata Ptasik

Chłopcy: I miejsce Sebastian Potyrała

             II miejsce Konrad Subocz

             III miejsce Wojciech Woźniak

 Nagrodę specjalną otrzymał Jakub Raczkiewicz za zaangażowanie w organizację turniejów.

Internacki Turniej Bilardowy

13.12.18

W turniej bilardowym pierwsze miejsce zajął Konrad Subocz, drugie Alan Nowakowski, trzecie Marcin Wiśniewski.

Konkurs plastyczny „Ozdoba Choinkowa”

13.12.18

Nagrody otrzymały następujące osoby: Płótnicka Andżelika, Maja Sawicka, Karolina Ręczkowska, Paulina Szałkowska, Mateusz Chęciński, Miłosz Wiśniewski.

Konkurs „Świąteczny Wystrój Pokoju”

13.12.18

Nagrody przyznano mieszkankom trzech pokoi: 18, 19 oraz 108A. Nagrodzone dziewczęta: Weronika Ziółkowska, Wiktoria Pomianowska, Kamila Szczech, Sandra Głowacka, Maja Sawicka, Weronika Lewandowska, Wiktoria Wesołowska, Karolina Tylicka, Kamila Markowska, Karolina Ciska i Daria Lewandowska.

Konkurs plastyczno-fotograficzny

13.12.18

Nagrodzone osoby: Weronika Ręczkowska i Sandra Głowacka.

Gala finałowa

IV Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny

  „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

05.12.18

3 grudnia 2018r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Z internatu zgłoszono prace dwunastu osób, z czego trzy zostały nagrodzone. Wyróżnienia otrzymały: Weronika Ręczkowska i Magda Dębska. Natomiast drugie miejsce przyznano Wiktorii Pomianowskiej. 

      Rok szkolny 2017/2018

Gala finałowa

II Powiatowy Konkurs Plastyczno-Wiedzowy

  „Dyskretny urok elegancji”

23.05.18

23 maja 2018r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się gala finałowa II Powiatowego Konkursu Plastyczno –Wiedzowo -Multimedialnego „Mistrz savoir vivre”, którego organizatorem było Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. W programie uroczystości znalazł się wykład „Wzorce dobrego zachowania”, który wygłosił dr Marcin Lutomierski. Kolejnym punktem gali było wręczenie nagród i wyróżnień. Mistrzyniami w kategorii plastycznej zostały reprezentantki naszego internatu: Weronika Ręczkowska i Patrycja Maciejewska. Natomiast Wiktoria Pomianowska, Kamila Szczech i Ewelina Ronowicz otrzymały tytuł wicemistrza w kategorii wiedzowej. Ponadto wśród wyróżnionych osób znalazły się: Justyna Watkowska, Magdalena Elwertowska, Karolina Lazarowska, Zuzanna Pruśkiewicz i Monika Kalinowska, która otrzymała specjalne wyróżnienie za udział we wszystkich kategoriach konkursowych. Na koniec był pokaz sukien ślubnych i wieczorowych przygotowanych przez projektantkę Magdalenę Carter. W rolę modelki wcieliła się m.in. Weronika Ręczkowska.

II Powiatowy Konkurs Plastyczno-Wiedzowy

  „Dyskretny urok elegancji”

II etap

19.03.18

19 marca 2018 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu odbył się drugi etap II Powiatowego konkursu plastyczno-wiedzowego „Dyskretny urok elegancji” o tytuł Mistrza savoir vivre.  Podobnie jak poprzednio z naszego internatu wzięło udział 9 osób tworzących 3 zespoły. Każdy z nich miał za zadanie udzielenie odpowiedzi na pytania z zakresu zasad dobrego wychowania. Liczyła się nie tylko poprawna odpowiedź, ale także kultura słowa.

Skład zespołów:

1.     Weronika Ręczkowska, Patrycja Maciejewska, Zuzanna Pruśkiewicz

2.     Justyna Watkowska, Monika Kalinowska, Magdalena Elwertowska

3.     Ewelina Ronowicz, Kamila Szczech, Wiktoria Pomianowska

 

II Powiatowy Konkurs Plastyczno-Wiedzowy

  „Dyskretny urok elegancji”

I etap

28.02.18

28 lutego 2018 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu odbył się pierwszy etap II Powiatowego konkursu plastyczno-wiedzowego „Dyskretny urok elegancji” o tytuł mistrza savoir vivre. Z naszego internatu wzięło udział 9 osób tworzących 3 zespoły. Każdy z nich miał za zadanie przygotować pracę plastyczną o tematyce „Elegancja na co dzień i od święta”.

Skład zespołów:

1.     Weronika Ręczkowska, Patrycja Maciejewska, Karolina Lazarowska

2.     Justyna Watkowska, Monika Kalinowska, Magdalena Elwertowska

3.     Ewelina Ronowicz, Kamila Szczech, Wiktoria Pomianowska

Walentynkowy konkurs fotograficzny

14.02.18

W związku z Walentynkami w internacie odbył się konkurs fotograficzny. Zwycięzcami zostali Weronika Fafińska i Sebastian Potyrała. Gratulacje!

Internacki konkurs plastyczny

„Ozdoba Choinkowa”

20.12.17

Podczas spotkania opłatkowego w internacie rozstrzygnięto konkurs na ozdobę choinkową. Nagrodzono następujące osoby: Dariusz Walter, Piotr Lędziński, Zuzanna Pruśkiewicz, Magdalena Czajkowska, Agata Rydzyńska, Daria Lewandowska i Weronika Ręczkowska. Gratulacje!

III Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny

"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą"

04.12.17

4 grudnia 2017r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu  odbyła się gala finałowa konkursu plastycznego, na której laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Patronat nad konkursem objęli: Jan Laskowski – Starosta Sierpecki, Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpc, ks. Tomasz Kadziński – Proboszcz Parafii św. Maksymiliana Kolbe, Instytut Jana Pawła II w Warszawie. Swoje prace zgłosiło 15 wychowanków internatu: Ewelina Zawadzka, Weronika Ręczkowska, Kamila Szczech, Wiktoria Pomianowska, Sandra Głowacka Paulina Gawęda, Magdalena Malinowska, Paulina Grochocka, Bartek Polowiec, Sebastian Potyrała, Dariusz Sulkowski, Kamil Kowalewski, Bartek Karolewski, Wiktoria Sobczak oraz Wojciech Woźniak, który otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs  Andrzejkowy

30.11.17

Podczas wieczoru andrzejkowego w internacie rozstrzygnięto konkurs na największą ilość przysłów andrzejkowych. Dyplomy i nagrody otrzymały: Wiktoria Pomianowska, Sandra Głowacka, Kamila Szczech, Wiktoria Sobczak, Aleksandra Kozłowska i Andżelika Kaczmarczyk. Gratulacje!

Gala finałowa konkursu „Eko-Moda”

 w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

17.10.17

W Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się gala finałowa konkursu Eko-Moda. Z Zespołu Szkół nr 1 wzięło udział 10 osób: Fafińska Weronika, Grabowska Joanna, Kaczmarczyk Andżelika, Kikolska Justyna, Kozłowska Aleksandra, Polowiec Bartłomiej, Pomianowska Wiktoria, Potyrała Sebastian, Ronowicz Ewelina, Stefaniak Lidia. W rolę prezenterki wcieliła się Sandra Głowacka. Wszyscy są jednocześnie wychowankami internatu. Każdy uczestnik przygotował i zaprezentował strój wykonany z materiałów przygotowanych do recyklingu. Jury konkursowe doceniło zmagania uczniów „Mechanika” i przyznało im 1 miejsce w kategorii grupowej szkół ponadgimnazjalnych. W nagrodę nasza placówka otrzymała projektor. Ponadto Wiktoria Pomianowska zajęła 3 miejsce w kategorii indywidualnej i także otrzymała nagrodę – tablet. Uczniów wspierały i przygotowały wychowawczynie internatu: Emilia Preuss, Edyta Lewandowska, Monika Kamińska i Emilia Maciejewska.

      Rok szkolny 2016/2017

Rozstrzygnięcie konkursu

„Najciekawsza Ozdoba Wielkanocna”

w Gminnej Bibliotece w Rościszewie

27.04.17

27 kwietnia 2017r w Gminnej Bibliotece w Rościszewie został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą ozdobę wielkanocną. Można było także podziwiać prace wszystkich uczestników. W kategorii ponadgimnazjalnej pierwsze 3 miejsca zajęły mieszkanki internatu. I miejsce Aleksandra Kozłowska, II miejsce Monika Kalinowska, III miejsce Ewelina Ronowicz. Wyróżnione osoby otrzymały dyplomy, nagrody książkowe oraz gromkie brawa.

Uroczysta gala wręczenia nagród

w konkursie plastyczno-wiedzowym „Mistrz Savoir - Vivre”

w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

06.04.17

6 kwietnia 2017 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie plastyczno - wiedzowym „Mistrz Savoir - Vivre”. Wręczenie nagród poprzedził występ wychowanków OPP i wykład dr Andrzeja Kansy - wykładowcy Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Tytuł Mistrza Savoir-Vivre  w kategorii plastycznej otrzymała młodzież z internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu. Natomiast w kategorii wiedzowej tytuł ten przypadł w udziale wychowankom naszego internatu przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu. Na zakończenie wszystkich zebranych poczęstowano tortem.

W konkursie wzięły udział: Aleksandra Kozłowska, Emilia Szymańska, Ewelina Zawadzka, Weronika Ręczkowska, Patrycja Maciejewska, Daria Dudek, Karolina Lazarowska, Paulina Gawęda, Magdalena Elwertowska, Ewelina Ronowicz.

Drugi etap konkursu „Savoir Vivre w życiu”

w Ognisku Pracy Pozaszkolnej

15.03.17

 

15 marca 2017r. dziewczęta z internatu przystąpiły do drugiego etapu konkursu „Savoir Vivre w Życiu” zorganizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Do konkursowych zmagań przystąpiło dziewięć zespołów, z czego cztery z nich tworzyły nasze wychowanki: Emilia Szymańska, Magdalena Elwertowska, Ewelina Zawadzka, Weronika Ręczkowska, Daria Dudek, Karolina Lazarowska, Aleksandra Kozłowska. Dziewczyny wykazały się dobrą znajomością zasad dobrego wychowania. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników konkursu, które odbędzie się 6.04.17r.

Konkurs „Mój Wygląd Świadczy o Mnie”

w Ognisku Pracy Pozaszkolnej

01.03.17

 

W Ognisku Pracy Pozaszkolnej dziewczęta z internatu wzięły udział w pierwszym etapie konkursu plastycznego. Z naszymi wychowankami rywalizowały mieszkanki internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu.

Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego

01.03.17

 

Został rozstrzygnięty Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego. Rozgrywki rozpoczęły się na długo przed feriami zimowymi. W kategorii dziewcząt klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce Andżelika Kaczmarczyk, II miejsce Lidia Stefaniak, III miejsce Weronika Fafińska. Wśród chłopców najlepszy był Sebastian Potyrała, II miejsce zajął Mateusz Benkie, III miejsce Konrad Subocz.

Konkursy zaproponowane przez

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

06.02.17

 

Dostarczyliśmy prace plastyczne na ogólnopolskie konkursy zaproponowane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. Tematy konkursów to: „Anioł 2017”, „Małe Dzieła – Wielka Sztuka”, „Łajba 2017”. Trzymamy kciuki za nasze plastyczki!

IV Warcabowe Grand Prix Sierpca 

26.01.17

 

W Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu rozegrano systemem szwajcarskim I rundę turnieju warcabowego. Internat reprezentowali: Natalia Ręczkowska, Wiktoria Sobczak i Jakub Raczkiewicz. Gratulacje dla Natalii, która zajęła I miejsce w kategorii kobiet!

Konkurs „Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa”

w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rościszewie

20.12.16

 

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Rościszewie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę choinkową. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych laureatami zostali nasi wychowankowie: Mateusz Cywiński - I miejsce, Aleksandra Jarzynka – II miejsce, Paulina Gawęda – III miejsce. Młodzież otrzymała nagrody.

Konkurs „Świąteczna Kartka”

19.12.16

 

Nagrodzone osoby w konkursie „Świąteczna Kartka” to: Weronika Fafińska - I miejsce, Katarzyna Zając - II miejsce, Paulina Gawęda - III miejsce. Młodzież z rąk pani kierownik Anny Chmielewicz i wicestarosty pana Juliusza Gorzkosia otrzymała dyplomy i nagrody rzeczowe.

Konkurs „Ozdoba Choinkowa”

19.12.16

 

W konkursie: „Ozdoba Choinkowa” nagrody otrzymały: Aleksandra Kozłowska - I miejsce, Emilia Szymańska - II miejsce, Karolina Zając - III miejsce. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mateusz Cywiński, Paulina Opalska, Sebastian Potyrała i Justyna Watkowska. Młodzież otrzymała dyplomy i nagrody rzeczowe.

Konkurs plastyczny „Ozdoba Choinkowa”

w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

28.11.16

 

Na konkurs do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zostały zgłoszone prace następujących osób: Ewelina Ronowicz, Ewelina Zawadzka, Emilia Szymańska.

Konkurs na wykonanie stroju z materiałów ekologicznych

 i surowców wtórnych „Eco-Moda”

22.11.16

 

W Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się konkurs na wykonanie stroju z materiałów ekologicznych i surowców wtórnych „Eco-Moda”. W kategorii szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne wzięli udział uczniowie ZS nr 1, w tym wychowankowie internatu. Starania naszej silnej dziesięcioosobowej reprezentacji zostały docenione. Uczniowie wrócili do szkoły z nagrodą w postaci laptopa.

Konkurs fotograficzny

„Koleżanka w obiektywie mojego aparatu”

04.10.16

 

W związku z Dniem Chłopaka w internacie ogłoszono dla chłopców konkurs fotograficzny pt. „Koleżanka w obiektywie mojego aparatu”. Modelkami chłopaków były dziewczęta mieszkające w internacie. IV miejsce zajął Patryk Kubiński, III miejsce-Sebastian Koźmiński, II miejsce-Darek Sulkowski, I miejsce-Bartosz Polowiec. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

      Rok szkolny 2015/2016

  

Międzyinternacki konkurs ortograficzny

23.05.16

 

23 maja 2016r. młodzież z naszego internatu oraz wychowankowie z internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu rywalizowali ze sobą w konkursie ortograficznym. Konkurs odbył się w świetlicy internatu przy Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu. Celem spotkania było promowanie umiejętności w zakresie zasad ortograficznych oraz  rozwijanie zainteresowań kulturą języka polskiego. Pierwsze miejsce w rywalizacji zajęła Natalia Wasilewska (internat przy ZSCKR), II  miejsce Małgorzata Ozimkiewicz (internat przy ZS nr 1), III miejsce Aneta Szczepkowska (internat przy ZSCKR). Dziewczęta otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.  

Konkurs „Stop Cyberprzemocy”

11.05.16

 

11 maja 2016r. został rozstrzygnięty konkurs, którego tematem była cyberprzemoc. Młodzież miała dowolność w wyborze techniki pracy. Wyróżnienie i nagrodę otrzymała Paulina Gawęda. Gratulujemy!

Konkurs plastyczny „Portret Maturzysty”

14.04.16

 

14 kwietnia 2016r. ogłoszono wyniki konkursu plastycznego. Zadaniem uczestników było narysować portret jednej osoby spośród tegorocznych absolwentów. Powstały ciekawe prace. Zwyciężyła Daria Dudek, II miejsce zajęły: Andżelika Kaczmarczyk i Aleksandra Kozłowska, III miejsce Magdalena Malinowska i Paulina Grochocka. Dyplomy i nagrody wręczył dyrektor Zespołu Szkół nr 1 pan Piotr Tyndorf.

Konkurs plastyczny „Portret Jana Pawła II”

14.04.16

 

14 kwietnia 2016r. podczas uroczystości pożegnania tegorocznych absolwentów rozstrzygnięto ogłoszony wcześniej konkurs „Portret Jana Pawła II”. Zwyciężyła Emilia Szymańska, drugie miejsce zajęła Dominika Wesołowska, trzecie Natalia Sikorska. Celem konkursu było m.in. przypomnienie młodzieży o 11 rocznicy śmierci papieża. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Dyplomy i nagrody wręczył wicedyrektor ZS nr 1 pan Mariusz Chmielewicz.

Konkurs „Wielkanocna Kartka”

14.04.16

 

14 kwietnia 2016r. w świetlicy internatu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Wielkanocna Kartka”.  Prace wykonały następujące osoby: Ewelina Ronowicz, Katarzyna Zając, Katarzyna Dzięgielewska, Karolina Zając, Aneta Trojakowska, Natalia Ręczkowska, Ewelina Brzezińska, Aleksandra Józwiak, Malwina Giszczak, Agnieszka Witkowska, Paulina Gawęda.

I miejsce zajęła Ewelina Brzezińska, II równorzędne  miejsca zajęły: Aneta Trojakowska i Paulina Gawęda, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Katarzynie Zając. Dyplomy i nagrody wręczyła naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia pani Bogusława Lewandowska.

Konkurs plastyczny „Dopalacze”

19.01.16

 

19 stycznia 2016r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny, którego tematem były dopalacze. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu. Powstały ciekawe prace. Plakaty wykonały: Natalia Sikorska, Aleksandra Józwiak, Joanna Miecznikowska, Dominika Wesołowska, Emilia Szymańska, Andżelika Kaczmarczyk, Aleksandra Kozłowska, Ewelina Ronowicz. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Sikorska, II równorzędne miejsca zajęły: Joanna Miecznikowska i Aleksandra Józwiak, III miejsce zajęły: Emilia Szymańska i Dominika Wesołowska. Dziewczęta otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Natomiast pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia.

 

Konkurs „Ozdoba Choinkowa”

w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

06.12.15

 

6 grudnia 2015r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu  rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Ozdoba Choinkowa”.  Prace przygotowały następujące osoby: Ewelina Brzezińska, Emilia Szymańska, Dominika Wesołowska, Ewelina Ronowicz.

 

II Grand Prix Warcabowe

czwarty turniej pod patronatem Starosty Sierpeckiego

03.12.15

 

Pierwsze miejsce zajęła Ewelina Ronowicz, trzecie Natalia Ręczkowska, piąte Aleksandra Liszewska. Dziewczęta otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Głównym organizatorem zawodów było Ognisko TKKF „Kubuś”.

 

Konkurs fotograficzny

„Cztery pory roku w skansenie.

Uczymy się dostrzegać piękno przyrody”

20.11.15

 

W konkursie wzięły udział: Dominika Wesołowska i Ewelina Ronowicz. Pierwsze miejsce zajęła Dominika Wesołowska, która otrzymała dyplom i ciekawe nagrody rzeczowe.

Konkurs Halloween

„Najpiękniejsza Dynia”

29.10.15

W konkursie Halloween wzięły udział: Ewelina Ronowicz, Dominika Wesołowska, Emilia Szymańska, Joanna Miecznikowska, Sylwia Łasińska i Aleksandra Józwiak. Wszystkie dziewczyny otrzymały wyróżnienia w postaci dyplomów i nagród rzeczowych.

II Grand Prix Warcabowe

trzeci turniej pod patronatem Starosty Sierpeckiego

22.10.15

22 października 2015r. w internacie odbył się trzeci turniej z cyklu II Warcabowego Grand Prix Sierpca. Oprócz naszej placówki organizatorami turnieju było Ognisko TKKF „Kubuś”, Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Rada Powiatowa zrzeszenia LZS. Honorowy patronat objął starosta sierpecki Jan Laskowski. Wśród graczy byli nasi wychowankowie.

Ewelina Ronowicz (II miejsce), Natalia Ręczkowska (III miejsce), Natalia Sikorska, Jakub Raczkiewicz, Paweł Witkowski i Maciej Kowalewski.

Wśród kobiet wygrała Danuta Duda, ale w klasyfikacji generalnej prowadzi nasza wychowanka Ewelina Ronowicz. Wśród mężczyzn zwyciężył Jerzy Kozłowski.

      Rok szkolny 2014/2015

Powiatowy konkurs plastyczno-recytatorski

„Rwane prosto z krzaka

czyli poezja ks. Jana Twardowskiego”

28.05.15

W Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom powiatowego konkursu plastyczno-recytatorskiego „Rwane prosto z krzaka czyli poezja ks. Jana Twardowskiego” –XI edycja „Świat w oczach dziecka”. Organizatorem konkursu było Ognisko Pracy Pozaszkolnej. W kategorii recytacja internat reprezentowała Ewelina Brzezińska, natomiast w kategorii plastyka Ewelina Ronowicz i Sylwia Bartczakowska. Wśród nagrodzonych osób znalazła się Ewelina Ronowicz, która zajęła III miejsce.  Patronat nad konkursem objęli: p. Jan Laskowski -Starosta Powiatu Sierpeckiego, p. Jarosław Perzyński- Burmistrz Miasta Sierpc, ks. Tomasz Kadziński, Instytut Jana Pawła II i Muzeum Jana Pawła II w Warszawie.

Internacki konkurs plastyczny

„Wielkanocna Kartka”

13.04.15

Rozstrzygnięto internacki konkurs plastyczny „Wielkanocna Kartka”. Nagrodzono cztery osoby. Pierwsze miejsce zajęła Emilia Szymańska, drugie Paulina Schodowska, trzecie Ewelina Ronowicz, czwarte Aleksandra Józwiak. Nagrodzone prace wyróżniają się pomysłowością, oryginalnością i estetyką. Wszystkie dziewczyny otrzymały dyplomy oraz upominki.

Drugi turniej II Grand Prix w warcabach 100 polowych

pod patronatem Starosty Sierpeckiego

09.04.15

W świetlicy naszego internatu odbył się drugi turniej II  Grand Prix w warcabach 100 polowych pod patronatem Starosty Sierpeckiego pana Jana Laskowskiego. Internat reprezentowali: Ewelina Ronowicz i Paweł Witkowski. Organizatorem było Ognisko TKKF „Kubuś”.

Konkurs piosenki obcojęzycznej

U2MANIA

26.03.15

W LO im. mjra Henryka Sucharskiego odbył się konkurs piosenki obcojęzycznej, w którym wzięli udział wychowankowie internatu tworzący zespół „Mechanicy”. Oto skład: Paulina „Fafik” Fafińska, Radek „Buła” Sadłowski, Łukasz „Rako” Rakoczy oraz Paweł „Ozii” Ozóg. Nasi reprezentanci zajęli II miejsce.

Pierwszy turniej II Grand Prix w warcabach 100 polowych

pod patronatem Starosty Sierpeckiego

26.02.15

Internat reprezentowały następujące osoby: Olga Kalkstein, Ewelina Ronowicz, Emilia Szymańska i Paweł Witkowski. Organizatorem turnieju było Ognisko TKKF „Kubuś”.

Wyniki w kategorii kobiet:

I m. Danuta Duda

II m. Ewelina Ronowicz

III m. Teresa Hińcz

IV m. Weronika Hińcz

V m. Emilia Szymańska

VI m. Olga Kalkstein

 

Wyniki w kategorii mężczyzn:

I m. Ryszard Kozłowski

II m. Wojciech Morawski

III m. Jan Szymański

XIX miejsce zajął wychowanek internatu Paweł Witkowski.

Konkurs plastyczny

„Ozdoba Choinkowa”

17.12.14

W trakcie uroczystości wigilijnej w internacie ogłoszono wyniki konkursu na ozdobę choinkową. I miejsce zajęła Natalia Sikorska, II miejsce Mateusz Cywiński, III miejsce Aleksandra Józwiak. Osoby te otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Wyróżnienia otrzymały: Gabriela Michalska, Marlena Ozimkiewicz i Aleksandra Matalińska. Wykonane prace przekazano na konkurs do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 I Grand Prix w warcabach 100 polowych

Czwarty turniej pod patronatem Starosty Sierpeckiego

Dla kobiet i mężczyzn

13.11.14

13 listopada 2014r. w internacie odbył się czwarty, ostatni turniej z cyklu Warcabowego Grand Prix Sierpca. Oprócz naszej placówki organizatorami turnieju było Ognisko TKKF „Kubuś” oraz Rada Powiatowa LZS. Honorowy patronat objął starosta sierpecki Jan Laskowski. Wśród graczy były nasze wychowanki.

Wyniki czwartego turnieju

Kobiety

I m. Danuta Duda – 5 pkt.

II m. Karolina Ronowicz – 4 pkt.

III m. Emilia Szymańska – 3 pkt.

IV m Sylwia Łasińska – 3 pkt.

V m. Ewelina Ronowicz – 3 pkt.

VI m. Anita Trzcińska – 3 pkt.

VII m. Karolina Kołodziejska – 2 pkt.

VIII m. Olga Kalkstein -1 pkt.

IX m. Joanna Miecznikowska – 1 pkt.

X m. Ilona Szmyt – 0 pkt.

W klasyfikacji końcowej zwyciężyła Pani Danuta Duda, drugie miejsce zajęła wychowanka internatu Karolina Ronowicz, trzecie miejsce również mieszkanka naszej placówki Sylwia Łasińska. Gratulujemy!

Grand Prix w warcabach 100 polowych

Trzeci turniej pod patronatem Starosty Sierpeckiego

Dla kobiet i mężczyzn

18.09.14

18.09.2014 w naszym internacie odbył się trzeci  turniej z cyklu Grand Prix Sierpca w warcabach 100 polowych. W turnieju wzięło udział 21 osób- czternastu mężczyzn i siedem kobiet. Wśród graczy znalazły się nasze wychowanki: Ronowicz Karolina –II miejsce, Łasińska Sylwia-III miejsce, Kalkstein Olga, Miecznikowska Joanna, Szymańska Emilia, Kołodziejska Karolina.

      Rok szkolny 2013/2014

Konkurs Plastyczno-Literacko-Multimedialny

o życiu i twórczości Jana Pawła II

26.05.14

W Centrum Kultury i Sztuki odbyła się gala wręczenia nagród w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Literacko-Multimedialnym o życiu i twórczości Jana Pawła II zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. W kategorii plastyka III miejsce zajęła wychowanka internatu Daria Krajewska, natomiast w kategorii multimedialnej wyróżnienie otrzymał wychowanek internatu Paweł Ozóg.

Konkurs plastyczny

„Wielkanocna Kartka”

03.03.14

3 kwietnia 2014r. ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Wielkanocna Kartka”. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe oraz gratulacje m.in. od  wicestarosty Pana Marka Gąsiorowskiego, dyrektora ZS nr1 Pana Piotra Tyndorfa i kierownika internatu Pani Anny Chmielewicz. W konkursie zwyciężyła Gabriela Michalska, drugie miejsce zajęła Ewelina Brzezińska, trzecie: Agnieszka Jankowska.

Internacki Konkurs Ortograficzny

26.03.14

W konkursie wzięło udział 16 osób. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań kulturą języka polskiego oraz kształtowanie nawyku prawidłowego stosowania zasad ortografii i interpunkcji. Zwyciężczynią konkursu została Daria Krajewska, drugie miejsce zajęła Anita Jabłonowska, trzecie - Karolina Ronowicz. Osoby te otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.

Pierwszy Turniej Grand Prix Sierpca

W Warcabach stu polowych

12.02.14

12.02.2014 w naszym internacie odbył się pierwszy  turniej z cyklu Grand Prix Sierpca w Warcabach stu polowych. W turnieju wzięły udział 42 osoby: 33 mężczyzn i 9 kobiet. Wśród graczy znaleźli się nasi wychowankowie.

 

 Klasyfikacja Generalna Kobiet

Imię Nazwisko

I Turniej

II Turniej

III Turniej

IV Turniej

Razem

Danuta Duda

TKKF "KUBUŚ"

10

10

Ronowicz Karolina

Internat ZS Nr 1

9

9

Łasińska Sylwia

Internat ZS Nr 1

8

8

Bułakowska Katarzyna

Studzieniec

7

7

Ciemiecka Aleksandra

Internat ZS Nr 1

6

6

Kwasiborska Klaudia

Internat ZS Nr 1

5

5

Cecelak Milena

Internat ZS Nr 1

4

4

Józwiak Aleksandra

Internat ZS Nr 1

3

3

Miecznikowska Joanna

Internat ZS Nr 1

2

2

 

 

 Klasyfikacja Generalna Mężczyzn

Imię Nazwisko

KLUB/Miejscowość

I Turniej

II Turniej

III Turniej

IV Turniej

Razem

Morawski Wojciech

Sierpc

10

10

Kozłowski Jerzy

Sierpc

9

9

Klimek Michał

TKKF "KUBUŚ"

8

8

Szymański Jan

TKKF "KUBUŚ"

7

7

Kwiatkowski Andrzej

Sierpc

6

6

Mazurowski Ireneusz

Sierpc

5

5

Kosiński Jan

Sierpc

4

4

Zgliński Roman

Sierpc

3

3

Kozłowski Ryszard

Sierpc

2

2

Rakoczy Łukasz

Internat ZS Nr 1

1

1

 

Konkurs plastyczno-recytatorski w OPP w Sierpcu

„Jej Portret”

11.12.13

W konkursie wzięły udział następujące osoby: Ewelina Brzezińska, Anna Orszak, Klaudia Bartnicka, Aleksandra Józwiak, Joanna Miecznikowska, Anita Bujałkowska, Aleksandra Szczepańska, Gabriela Michalska, Daria Krajewska oraz Małgorzata Jankowska.

Wyniki konkursu:

·          Plastyka: - A. Szczepańska: I miejsce

                          - G. Michalska: III miejsce

                          - D. Krajewska: wyróżnienie

·          Recytacja: E. Brzezińska - wyróżnienie

Konkurs plastyczny w CKiSz w Sierpcu

„Ozdoba Choinkowa”

07.12.13

Do konkursu zgłoszono prace dwóch osób: Eweliny Brzezińskiej i Żanety Cackowskiej. Rozstrzygnięcie odbyło się dnia 7 grudnia podczas imprezy „Sierpeckie Mikołajki”.

 

Otwarty Turniej Warcabowy

o puchar Burmistrza Miasta Sierpca

zorganizowany przez Ognisko TKKF „Kubuś”

06.11.13


W murach internatu odbył się Otwarty Turniej Warcabowy pod patronatem Burmistrza Miasta Sierpca zorganizowany przez Ognisko TKKF „Kubuś”. Wśród graczy znalazło się 19 mieszkańców internatu, z których III miejsce w kategorii kobiet zajęła wychowanka Karolina Ronowicz.

Turniej Warcabowy o Mistrzostwo Internatów

06.11.13

O tytuł mistrza internatów walczyli wychowankowie internatu przy ZS nr 1 w Sierpcu oraz mieszkańcy internatu przy ZSCKR w Studzieńcu. Impreza odbyła się przy współpracy z Ogniskiem TKKF „Kubuś”. Oto wyniki:

Kategoria kobiet:

I miejsce- Karolina Ronowicz (Sierpc)

II miejsce- Karolina Gutkowska(Sierpc)

III miejsce-Żaneta Cackowska (Sierpc)

Kategoria mężczyzn:

I miejsce- Damian Siemiński (Studzieniec)

II miejsce- Damian Jabłoński (Studzieniec)

III miejsce- Bartosz Leszczyński (Sierpc)

IV miejsce- Arkadiusz Szymczak (Sierpc)

       Rok szkolny 2012/2013

Internacki Turniej Tenisa Stołowego

22.05.13

W internacie odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Martyna Matusiak, II miejsce Klaudia Kwasiborska, III miejsce Katarzyna Wieszchowska.  Pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Mariusz Lewandowski, II miejsce Piotr Kosiorek, III miejsce Patryk Głos. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Turniej Warcabowy o Mistrzostwo Internatu

zorganizowany przy współpracy z Ogniskiem TKKF „Kubuś”

20.02.13


Wyniki:

Dziewczęta:

I miejsce: Agnieszka Jankowska

II miejsce: Dominika Wiśniewska

III miejsce: Katarzyna Wieszchowska

Chłopcy:

I miejsce: Damian Kowalski

II miejsce: Piotr Kosiorek

III miejsce: Jerzy Kędzierski

Konkurs plastyczny „Świąteczna Kartka”

19.12.12
 

I miejsce: Katarzyna Gontarek

II miejsce: Aleksandra Szczepańska

III miejsce: Weronika Stochowicz

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

 

„Bożonarodzeniowy Wystrój Pokoju”

19.12.12 

Dyplomy i upominki za najciekawszy wystrój pokoju otrzymali:

Pokój nr 4: Czyżyk Anna, Jankowska Agnieszka, Kowalska Monika

Pokój nr 5: Czajkowski Paweł, Kwiatkowski Mateusz

Pokój nr 12: Czyżyk Dawid, Kujawski Marcin, Schodowski Krzysztof

Pokój C: Ciemiecka Aleksandra, Kwasiborska Klaudia, Schodowska Paulina

Pokój D: Gontarek Katarzyna, Rychlińska Agnieszka, Sobolewska Joanna

Pokój F: Asztemborski Tomasz, Łasiński Kamil

 

Wyróżnienia otrzymali:

Pokój nr 6: Kamińska Ewelina, Matusiak Martyna

Pokój nr 21: Kraśniewska Małgorzata, Szczepańska Aleksandra

Pokój nr 103: Ozimkiewicz Magdalena, Rydzyńska Katarzyna

Pokój B: Gabryszewska Izabela, Markowska Julita, Wiśniewska Dominika

Konkurs plastyczny

„Janusz Korczak i ja”

zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Rozstrzygnięcie 06.12.2012

 

II miejsce w kategorii: szkoły ponadgimnazjalne zajęła Aleksandra Szczepańska

Dyplomy za udział otrzymały: Karolina Puszcz i Agnieszka Jankowska

 

 

Konkurs Fotograficzny

„Barwy Jesieni”

22.11.2012 

Wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

I miejsce: Agnieszka Jankowska

II miejsce: Kamil Sekulski

III miejsce: Mateusz Kwiatkowski

       Rok szkolny 2011/2012

Międzyinternacki Konkurs Savoir-Vivre

Obycie Umila Życie”

22.02.-29.02.2012 

Konkurs został zorganizowany dla mieszkańców internatu przy ZSCKR w Studzieńcu oraz dla mieszkańców internatu przy ZSnr1 w Sierpcu. Składał się z II. etapów:

I-wewnętrzny: wyłonienie najlepszych uczestników w grupie internackiej w Sierpcu i Studzieńcu,

II-zewnętrzny: Odbył się w Studzieńcu, wzięli w nim udział laureaci pierwszego etapu.


 

W pierwszym etapie w grupie młodzieży z internatu w Sierpcu zwyciężyły:

I miejsce: Izabela Gabryszewska

II miejsce: Katarzyna Rydzyńska

III miejsce: Wiesława Filipowska

W drugim etapie III miejsce zajęła Katarzyna Rydzyńska

 

 


 

II Konkurs Plastyczno-Recytatorski

MOJA PARAFIA - DAWNIEJ, DZIŚ, JUTRO...”

zorganizowany przez Parafię p.w. Św. M.M. Kolbe i Ognisko Pracy Pozaszkolnej

w Sierpcu

18.12.11 

W swojej grupie wiekowej nagrody otrzymali:

II miejsce: Wiesława Filipowska (kategoria plastyczna)

Wyróżnienie: Mateusz Parulski (kategoria: recytacja) 

Dyplomy za udział otrzymali:

Sylwia Cieszkowska (kat. plastyczna)

Karolina Puszcz (kat. plastyczna)

Tomasz Asztemborski (kat. recytacja)


 

Konkurs plastyczny „Świąteczna kartka”

20.12.11


 

I miejsce: Paweł Ozóg

II miejsce: Weronika Stochowicz

III miejsce: Karolina Puszcz

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy.

III Konkurs plastyczny "Ozdoba Choinkowa"

zorganizowany przez Burmistrza Miasta Sierpc

oraz Dom Kultury w Sierpcu

30.11.11

 

Najlepszymi okazały się prace: Anny Kowalkowskiej-wychowanki internatu przy ZSnr1 oraz wychowawczyni-Edyty Lewandowskiej.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w trakcie imprezy "Sierpeckie Andrzejki" dn. 3.12.11r. Bombka Ani Kowalkowskiej zabłyśnie na choince w Sierpeckim Urzędzie Miasta.

Konkurs "Ozdoba Choinkowa"

24.11.11

 

W konkursie wyróżniono pracę: Wiesławy Filipowskiej, Anny Kowalkowskiej, Magdaleny Rzadkiewicz i Eweliny Zalewskiej.

Wszystkie dziewczęta otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Prace zostały przekazane na III konkurs plastyczny "Ozdoba Choinkowa" do Domu Kultury w Sierpcu. 

Międzyinternacki Konkurs Ortograficzny

Internacki Mistrz Ortografii”

14.11-16.11.2011 

Konkurs został zorganizowany dla mieszkańców internatu przy ZSnr1 w Sierpcu oraz dla mieszkańców internatu przy ZSCKR w Studzieńcu. Składał się z II. etapów:

I-wewnętrzny: wyłonienie najlepszych uczestników w grupie internackiej w Sierpcu i Studzieńcu,

II-zewnętrzny: wyłonienie Internackiego Mistrza Ortografii spośród laureatów I. etapu. 

W pierwszym etapie w grupie młodzieży z internatu w Sierpcu zwyciężyły:

I miejsce: Ewelina Zalewska

II miejsce: Dominika Wiśniewska

III miejsce: Katarzyna Wieszchowska

W drugim etapie tytuł Internackiego Mistrza Ortografii zdobyła Dominika Wiśniewska-mieszkanka internatu przy ZS nr 1 Sierpcu, II miejsce zajęła Dominika Ciarkowska-wychowanka internatu przy ZSCKR w Studzieńcu, III miejsce: Ewelina Zalewska-wychowanka internatu w Sierpcu. Osoby te otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.Towarzyski mecz piłki nożnej pomiędzy wychowankami Internatu

przy ZSnr1 w Sierpcu a wychowankami Internatu

przy ZSCKR w Studzieńcu

27.10.2011


 

Naszą drużynę reprezentowali:

Jankiewicz Michał, Łasiński Kamil, Ziółkowski Piotr, Witkowski Mateusz,

Czyżyk Dawid, Kowalewski Adam, Lewandowski Mariusz,

Wróblewski Adam.


 

Zwyciężyła drużyna ze Studzieńca

 

 

Mistrzostwa Warcabowe Internatów

(Sierpc i Studzieniec)

zorganizowane przy współpracy z Ogniskiem TKKF „Kubuś”

19.10.11

Wyniki:

Dziewczęta:

       I miejsce: Ewelina Zalewska-Sierpc

       II miejsce: Anna Kowalkowska-Sierpc

       III miejsce: Katarzyna Wieszchowska-Sierpc


 

Chłopcy:

       I miejsce: Marcin Piórkowski-Studzieniec

       II miejsce: Arek Szymczak-Sierpc

       III miejsce: Jarek Jankowski-Sierpc

 

       Rok szkolny 2010/2011

„Papież, który zmienił świat”

03.04.2011

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorsko-plastycznego

II miejsce w kategorii recytacja: Agnieszka Rychlińska

 

Dyplom za udział w konkursie w kategorii praca plastyczna otrzymali:

   Edyta Kapela

   Katarzyna Gontarek

   Edyta Lemanowicz

   Sławomir Wróblewski

 

 

 

Konkurs plastyczny "Świąteczna Kartka"

16.12.2010

 I miejsce:                         Lemanowicz Edyta

 II miejsce:                       Kapela Edyta

 III miejsce:                      Puszcz Karolina

 

 

Mikołajkowy konkurs plastyczny „Ozdoba Choinkowa”

zorganizowany przez Dom Kultury w Sierpcu

06.12.2010

II miejsce: Edyta Kapela

 

Turniej Warcabowy o mistrzostwo internatu

zorganizowany przez TKKF "Kubuś"

24.11.10

Kategoria dziewcząt:

 I miejsce:                         Wiśniewska Dominika

 II miejsce:                        Zalewska Justyna

 III miejsce:                      Rzadkewicz Marta

 

 Kategoria chłopców:

I miejsce:                         Jankowski Jarosław

II miejsce:                        Szymczak Arkadiusz     

III miejsce:                       Kowalewski Tomasz  

    

      Rok szkolny 2009/2010

 

Konkurs ortograficzny o mistrzostwo internatu

I miejsce:                         Maciejewska Iwona

II miejsce:                        Ulanowski Karol

III miejsce:                      Zaborowska Joanna

 

Konkurs plastyczny „Kartka dla nauczyciela”

I miejsce:                          Edyta Kapela

II miejsce:                        Marta Rzadkiewicz

III miejsce:                       Karolina Daczko

 

„Bożonarodzeniowy wystrój pokoju”

Rozstrzygnięcie konkursu 17.12.09r.

I miejsce:                          pokój nr F: Artur Ozóg, Dawid Tometczak

II miejsce:                        pokój nr 12: Rychlińska Agnieszka, Gontarek Katarzyna , Cieszkowska Sylwia

III miejsce:                       pokój nr 18: Meller Hubert, Gołębiewski Adrian, Ulanowski Karol , Wróblewski Adam

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Turniej warcabowy o mistrzostwo internatu

19.01.10

Kategoria dziewcząt:

 I miejsce:                          Marta Rzadkiewicz

 II miejsce:                        Katarzyna Jankowska

 III miejsce:                       Ewelina Jasińska

  

 Kategoria chłopców:

I miejsce:                          Artur Ozóg

II miejsce:                         Jarosław Jankowski     

III miejsce:                        Kamil Maciejewski     

 

       Rok szkolny 2008/2009

Konkurs plastyczny „Kartka dla nauczyciela”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego 20.10.08r.

 Zwycięstwo Edyty Kapeli

Zwyciężczyni otrzymała gratulacje, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

 

 

Turniej warcabowy o mistrzostwo internatu

12.11.08

Kategoria dziewcząt:

 I miejsce:                          Joanna  Rosińska

 II miejsce:                         Marta Bojanowska

 III miejsce:                        Magda Karolewska

  

 Kategoria chłopców:

I miejsce:                           Łukasz Asztemborski

II miejsce:                         Rafał Jankowski     

III miejsce:                        Kamil Szymczak   

 

       Rok szkolny 2007/2008

Konkurs plastyczny „Kartka dla nauczyciela”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego 15.10.07r.

I miejsce:                            Edyta Kapela

II miejsce:                          Anita Gutfrańska

III miejsce:                        Katarzyna Jankowska

Zwycięzcy otrzymali gratulacje, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się starannością, pomysłowością i zmysłem artystycznym.

 

„Świąteczna dekoracja pokoju”

Rozstrzygnięcie konkursu 18.12.07r.

I miejsce:                             pokój nr 2 (Agnieszka Więckowska, Anna Szczutowska)

II miejsce:                           pokój nr 6 (Zbigniew Skirzyński, Marcin Gontarek)

III miejsce:                          pokój nr 18 (Anna Dwojakowska, Milena Zalewska, Emilia Kępczyńska, Monika Rudnicka,
                                                               Iwona Maciejewska)

Wyróżnienia:                        pokój nr 17 (Łukasz Asztemborski, Łukasz Redecki, Michał Kwiatkowski)
                                             pokój nr 21 (Emila Chyżyńska, Małgorzata Grabowska)

Oceniano według następujących kryteriów: pomysłowość, estetyka, wkład pracy, stopień trudności, czystość.

 

Skład jury:

 

- wychowawcy: Emilia Preuss , Emilia Maciejewska

- wychowankowie: Iwona Maciejewska, Zbigniew Skirzyński

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Szachowe mistrzostwa bursy

27.11.2007r.

 

Kategoria dziewcząt:

 I miejsce:                            Monika Siecińska (Studzieniec)

 II miejsce:                          Anna Szczutowska (Sierpc)

 III miejsce:                         Ewelina Bednarz (Sierpc)

  

Kategoria chłopców:

 I miejsce:                            Patryk Cecelak (Studzieniec)

 II miejsce:                          Dawid Wilanowski (Studzieniec)

 III miejsce:                         Jakub Klimowski (Sierpc)

 

Mistrzyni i mistrz zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami,
dla trzech najlepszych były upominki, a dla wszystkich dyplomy.

 

 

Turniej Warcabowy o mistrzostwo internatu

28.01.2008r.

        Ognisko TKKF „Kubuś” zorganizowało dla mieszkańców sierpeckiego i studzienickiego internatu turniej warcabowy. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy grali po siedem rund mecz i rewanż. Zawodnicy byli kojarzeni przez komputer.

        Wśród dziewcząt bezapelacyjnie zwyciężyła Monika Siecińska (Studzieniec), która zdobyła 12 punktów na 14 możliwych, przegrywając zaledwie dwie partie.  Druga była Emila Kępczyńska (Sierpc), a trzecia Beata Ratajczyk (Sierpc).

        Rywalizację chłopców wygrał Daniel Kowalski (Studzieniec) przed Mateuszem Śliwińskim (Sierpc) i Arturem Ozógiem (Sierpc).

Mistrz i mistrzyni otrzymali pamiątkowe statuetki, a najlepsza trójka dyplomy i upominki.

 

 

 

szablonyZawartość: mgr Emilia Maciejewska    
Aktualizacja: mgr Anna Krymka